Besim Vatan

Kariyer hedefim kendimi geliştirmek ve bu süre içinde gelişimime katkıda bulunan firmayla uzun zamanlı çalışıp çalıştığım firmaya kendimden bir şeyler katmaya çalışarak bulunduğum konumda yükselmektir. Ben bana verilen hiç bir işi bu zamana kadar yapamam diye geri çevirmedim. Aksine daha çok üstüne düşerek öğrenerek araştırarak aldığım her işi layığı ile yerine getirdim. Buna örnek olarak PHP Developper olarak işe girdiğim bir firmada .net ile  balayitatili.com'u geliştirmek ve sonrasında .net ile micro bir muhasebe programı yazmak olabilir.
 

Lise hayatımdan beri sürekli en iyi olmak için çabaladım. Lise 1'de sınıf birincisi olarak meslek lisesinden teknik kısıma geçmeye hak kazandım ve sonrasında Bilgisayar Programcılığı MYO'dan bölüm 2. olarak mezun oldum ve DGS ile Bilgisayar Mühendisliğini kazandım. Bir yandan okurken bir yandan da işim üzerine sürekli kendimi geliştirmeye çalışarak ufak çaplı android ve .net projelerinin yanı sıra PHP ile sıfırdan kodlayarak yaptığım bayi panelli - çağrı merkezi müşteri temsilcisi panelli - Yönetici panelli 2 sanal poslu ve Turkcell alt yapsıını kullanarak sms api'si kullanarak geliştirdiğim web sayfaları bulunmaktadır.

Her zaman daha iyisi için daha çok çaba göstermek ve alın teri dökmek gerektiğinin bilincinde. Her zaman daha iyiye..

İş Tecrübelerim

Ekip Arkadaşlarım

Merhaba. Web siteme hoşgeldiniz. Sitemde özgeçmişimi sertifika bilgilerimi ve bu güne kadar uygulamaya aldığım çalışmaları bulabilirsiniz. Herhangi soru sormak veya bana ulaşmak için İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu kulanabilirsiniz.

Gönülden istemek ve emek harcamak.
İşte tüm mesele bu.
30 Agust
#DGSaçıklanmadığıHerSaat @OSYMbaskanligi
Açıklayamadıklarınızdan mıyız ?
23 Agust
Makalelerimi İlk Sen Oku!