Merhaba arkadaşlar , bu php ile ilk makalem. Bu zamana kadar php ile gerek nesneye yönelik gerekse spagetti olarak 100 den fazla site yaptım. Şimdi sıra bildiklerimi paylaşmaya ve yeni öğrenen arkadaşlara elden geldiğince yol göstermeye geldi.  İlk dersimiz ise değişken tanımlama ve aktarma. 

Arkadaşlar merhaba , bu makalemde operatörlerden bahsedeceğim. Aslında bu bahsedeceğim operatörler sadece php de değil tüm yazılım dillerinde kullanılan operatörlerdir. 

Merhaba arkadaşlar bu makalemde php ile if-else yani koşul deyiminden bahsedeceğim. if ve else deyimleri de yine tüm programlama dillerinde kullanılan ve neredeyse kullanımı aynı olan deyimdir.

Arkadaşlar merhaba , bu makalemizde Switch Case deyimini inceleyeceğiz. Bir önce ki makalemde if deyimi üzerine çalışmıştık. Burada da aynı şekilde koşul kontrolü yapılıyor aslında. 

Arkadaşlar merhaba , bu makalemde sizlere for ve foreach döngülerinin kullanımından bahsedeceğim. 

Merhaba. Web siteme hoşgeldiniz. Sitemde özgeçmişimi sertifika bilgilerimi ve bu güne kadar uygulamaya aldığım çalışmaları bulabilirsiniz. Herhangi soru sormak veya bana ulaşmak için İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu kulanabilirsiniz.

Gönülden istemek ve emek harcamak.
İşte tüm mesele bu.
30 Agust
#DGSaçıklanmadığıHerSaat @OSYMbaskanligi
Açıklayamadıklarınızdan mıyız ?
23 Agust
Makalelerimi İlk Sen Oku!